sebesség és gyorsulás
az alapképletet tudom
2014. okt. 29. 12:29
1/3 tatyesz válasza:
leírnál egy konkrét feladatot, aminél nem tudod kiszámítani?
2/3 A kérdező kommentje:
sebesség képlete: v=s/t
de mi van ha nekem nem a v kell
2014. okt. 29. 13:34
3/3 anonim válasza:
" v=s/t "
Átrendezed az egyenletet.
t-vel szorozva mindkét oldalt.
v*t = s (Ez az s képlete)
Osztod v-vel mindkét oldalt.
t = s/v (Ez a t képlete)