2014. okt. 17. 15:29
1/5 anonim válasza:
f(1)=f(1*1)=f(1)+f(1), tehat f(1)=0. f(2007)=f(1*2007)=f(1)*f(2007)=0*f(2007)=0
2/5 anonim válasza:
Hát nem! f(1*x)=f(1)+f(x) -> f(1)=0
f(1*2007)=f(1)+f(2007)
f(2007)=f(2007)
3/5 anonim válasza:
jaj, bocsanat, butasagot mondtam. mindjart megprobalom kijavitani
4/5 anonim válasza:
Szerintem ennyi:
f(0*y) = f(0) + f(y)
f(y) = 0 minden y-ra.