Köszi2014. okt. 17. 15:10
1/1 Tom Benko válasza:
y=Asin(2\pi\nu T)
v=2\pi\nu A\cos(2\pi\nu T)
a=-4\pi^2\nu^2A\sin(2\pi\nu T)
Vagy \frac{A^2}{2}=\nu\frac{v^2}{2}+\frac{y^2}{2}