Konkrét számpárokkal értem, hogy hogyan kell, de így már nem annyira. A megoldást is tudom csak azt, hogy hogy jön ki, azt elmagyarázná valaki?
2014. okt. 6. 15:25
2/2 Tom Benko válasza:
Gondolom a relációk szorzása valójában kompozíció akar lenni. Következetesen alkalmazni kell a definíciókat. Pl.:
1; \alpha^{-1}:=\left\{\left(x,y\right)\in\mathbb{E}^2:y az x szülője\right\}