Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezért kaphatok egyest? Többi lent

Ezért kaphatok egyest? Többi lent

Figyelt kérdés
Hétfőn még mentem suliba, de keddtől már nem és a héten nem is fogok, mivel beteg lettem. Heti egy bioszunk van (csütörtökön), és kaptunk feladatot: párosával kell valamelyik nemzeti parkról kiselőadást készíteni power pointban. Akit én párnak kaptam (lány) tőle nem várhatok el semmit, ezért mondtam, hogy megcsinálom, de majd elküldöm neki és nézze át (mert közbe mindkét embernek dumálnia kell). Most az előbb írt facen, hogy mi lesz vele, mondtam, hogy nem megyek a héten, erre egy bunkó hurrát írt. Igazából abból a csajból mindent ki lehet nézni, elég kétszínű, szóval simán kinézem belőle, hogy rám keni az egészet. Ha beteg vagyok kimagyarázhatja magát úgy, hogy én (is) kapjak egyest?
2014. okt. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskola és tanára válogatja. Amúgy nem hiszem, de ha mégis így lenne, utólag biztos meg tudod magyarázni. Jobbulást!
2014. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a helyzet, hogy ez a tanár idén tanít minket először, tehát ebből a szempontból nem ismerem, de azért nem nézem ki belőle, hogy beteg diáknak egyest ad a háta mögött. De ha az osztálytársam (mint mondtam, nagyon kétszínű) esetleg azt mondja, hogy már megcsináltuk ketten, de hogy nem küldtem át, vagy nem adtam neki oda a pendriveot, stb. (a leglehetetlenebb dolgokat képes összehazudni), akkor meg nyilván olyan, mintha az én hibám lenne. (Megjegyzem még nem volt nálunk soha, nem is lesz... Sőt, még meg sem csináltam, betegen minek is, csak példának hoztam fel ezeket). Alapból sem vagyok rossz tanuló, ha meg még azt is vesszük, hogy biosz szakra egy elég nehéz iskolába szeretnék menni, akkor egyáltalán nem jön jól egy ilyen kis hülyeségből az egyes. Bocsi, hogy ennyit magyarázok.
2014. okt. 1. 19:04
 3/4 szakor ***** válasza:
100%

Amíg nem vagy iskolában, nem tud egyest adni, ha meg megírtad, akkor be tudod bizonyítani, hogy kész van. Ha meg elő is kell adni, akkor aligha elég egy óra mindenkire, tehát következő alkalommal adjátok elő.

Nem vagy te egy kissé túlzottan paranoiás?

Ha viszel igazolást nem lehet bajod. Megírod és később előadod, a lényeg, hogy készülj fel, s akkor nem érhet baj.

2014. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chtt ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha megírtad és beteg vagy, nem kaphatsz érte egyest. Ha van olyan osztálytársad, aki jár hozzád, megbízol benne, akár be is küldheted a tanárnak; ha nincs ilyen, beviszed az első nap, amikor mész. Nem tudom, milyen tanarad van, de nálam jól venné ki magát, ha nem várnád meg az órát, hanem első nap, amikor jössz suliba, megkeresnél, és hoznád, hogy beteg valál,de itt a feladat. Ha gépbe írtad, akár be is küldheted onlány.

Egy biztos, a projektpárod nem árthat neked, ha a tanár amúgy normális. :)

2014. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!