Matekháziban segítség? Szögfüggvények általánosítása


óra címe: Összefüggések a szögfüggvények között

házi: sin, cos, tg, ctg; 307,6° 258,7° 136,2° 51,6°



2014. szept. 27. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A feladatok megoldásához ezt ajánlom:

[link]

És egy videót a szinuszhoz:

https://www.youtube.com/watch?v=ckb5poFkU8w

2014. szept. 27. 17:38
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Átváltod radiánra, és \sum\limits_n\frac{x^{2n+1}}{(2n+1)!}=\sin x
2014. szept. 28. 09:29