óra címe: Összefüggések a szögfüggvények között
házi: sin, cos, tg, ctg; 307,6° 258,7° 136,2° 51,6°
2014. szept. 27. 10:12
1/2 anonim válasza:
A feladatok megoldásához ezt ajánlom:
És egy videót a szinuszhoz:
2/2 Tom Benko válasza:
Átváltod radiánra, és \sum\limits_n\frac{x^{2n+1}}{(2n+1)!}=\sin x