Nem tudom hogyan kell.2014. szept. 17. 21:09
1/2 anonim válasza:
Valami kimaradt a kérdésedből!
2/2 anonim válasza:
1 GW.
P = ΔE/Δt = Δm*c^2/Δt = …
Tessék helyettesíteni.