Egy atomreaktorban naponta 1 g tömeghiány lép fel a működés közben a 235-ös tömegszámú urán atommag hasadási folyamata során. Mekkora a teljesítménye a reaktornak?

Nem tudom hogyan kell.
2014. szept. 17. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami kimaradt a kérdésedből!
2014. szept. 17. 21:15
 2/2 anonim ***** válasza:

1 GW.


P = ΔE/Δt = Δm*c^2/Δt = …

Tessék helyettesíteni.

2014. szept. 17. 21:22