Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irnátok mondatokat az alábbi...

Irnátok mondatokat az alábbi szavakkal?

Figyelt kérdés
valódibb, nagyszájubb, bátrabb, hűebb, hamarabb, közelebb, bővebb
2010. jan. 18. 13:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
pontosabban azért vagyok kiakadva mert nem tudom
2010. jan. 18. 13:21
 12/21 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy ennyire együgyüek vagytok:)))) minden szóval egy-egy mondat... ill. mondhatjuk úgy is, hogy foglald mondatba az alábbi szavakat:D

A szépség valódibb és mélyebb dolog, mint azt általában gondoljuk.Időközben nekem is sikerült megismerkednem egy nagyon fiatal, de annál nagyszájúbb sráccal. Ki lesz a bátrabb??? A szöveghűséget tekintve én mindig jobban szerettem az angol szöveghez hűebb feliratot. Európa hamarabb jön ki a válságból, mint Amerika. Holland csillagászok kiszámították, hogy egy fekete lyuk kétszer közelebb van a Földhöz, mint eddig gondolták. A szolgáltató egyelőre nem tudott bővebb tájékoztatást adni. vagy nem???

2010. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Melyikkel van gond? Melyiket nem érted? Ne légy lusta, ez igazán könnyű feladat. :)
2010. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

de léci ha tudsz mondatokat írd meg mert sietnék eddzésre

de még előtte el szertnék készülni

2010. jan. 18. 13:24
 15/21 anonim ***** válasza:

valaki már megválaszolta:)


kikérem magamnak az együgyüséget:) én tudnék mondatot, csak gondoltam ehhez nem sok IQ kell, és a kérdező is meg tudja csinálni magától.

2010. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

bocsi a komit csak amikor elkezdtem írni akkor még az utolsó válasz nem volt meg

amúgy köszönöm

magamtól szentem nem jutoot volna eszembe de csak én lehetek ilyen hülye

2010. jan. 18. 13:26
 17/21 anonim ***** válasza:

Bizony kurv@ nehéz szavvakkal mondatot írni... Ez hanyadik osztályos anyag, 5? :SS h

Ha már ez se megy, mit vársz később??

2010. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
majdnem 6.
2010. jan. 18. 20:15
 19/21 anonim ***** válasza:
És ha szabad kérdezni, szőke kislány vagy, vagy izomagyú kisfiú??
2010. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
szőke kislány (de tényleg)
2010. jan. 21. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!