Ide kéne eljutni valahogy: x(1-x)(1+x)^22014. szept. 4. 20:11
1/2 anonim válasza:
...=x(1+x)-x^3(1+x)=(x-x^3)(1+x)=x(1-x^2)(1+x)=x(1-x)(1+x)^2. Sz. Gy.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 4. 20:23