2012. okt. 13. 08:20
1/2 anonim 



válasza:





Ezt mégegyszer, kicsit érthetőbben.
2/2 anonim válasza:
2(a+b)+x(a+b)=(a+b)*(2+x)=2a+ax+2b+bx