1. x+y=9 |2. y=x+1 |3. 6-(2x+4)-x=x-(6-x)
2x=y. |y=-x+5
2014. jún. 5. 22:06
1/3 anonim válasza:
Nem látom át túl jól, ez egy egyenletrendszer?
2/3 A kérdező kommentje:
1. x+y=9 alá 2x=y
2. y=x+1 alá y=-x+5
3. 6-(2x+4)-x=x-(6-x)
2014. jún. 6. 06:20