Valaki segítene egyenlet megoldásban?


1. x+y=9 |2. y=x+1 |3. 6-(2x+4)-x=x-(6-x)

2x=y. |y=-x+5



2014. jún. 5. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem látom át túl jól, ez egy egyenletrendszer?
2014. jún. 5. 22:26
 2/3 A kérdező kommentje:

1. x+y=9 alá 2x=y

2. y=x+1 alá y=-x+5

3. 6-(2x+4)-x=x-(6-x)

2014. jún. 6. 06:20
 3/3 anonim válasza:

1. x=3, y=6

2. x=2, y=3

3. x=8/5

2014. jún. 6. 08:28