előre is köszönöm a válaszokat2014. máj. 29. 16:25
1/5 Tom Benko válasza:
\frac{1}{t}+\frac{1}{k}=\frac{1}{f}
\frac{k}{t}=N
Behelyettesítesz, lesz egy kétismeretlenes egyenletrendszered, megoldod, örülsz.
2/5 redbull1977 válasza:
Miaz a frac ez az egesz ertelmetlen
3/5 Tom Benko válasza:
@redbull1977: Egy elemi szintű optikai feladat.
4/5 redbull1977 válasza:
En azt ertem de valaszolo eleg hulyen irta le a dolgokat mar bocsanat