Nagyon nem megy az alábbi feladat... :/
|x+2|-4=-2
2014. máj. 20. 21:08
1/2 anonim válasza:
|x+2|-4=-2 /+4
|x+2|=2
Ennek akkor lesz megoldása, ha
x+2=2, vagyis x=0, vagy
x+2=-2, vagyis x=-4.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor jól jött ki. :)
2014. máj. 20. 21:29