2014. máj. 16. 17:54
1/4 Hengerelőhereverem válasza:
pi=180°, innentől kezdve ez egyszerű számtan.
2/4 anonim válasza:
270°=270°*pí/180°=3*pí/2 rad
15°=15°*pí/180°=pí/12 rad
75°=75°*pí/180°=5*pí/12 rad
3/4 anonim válasza:
π/3=180°/3=60°
4·π/3=4·180°/3=240°
2·π/9=2·180°/9=40°
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. máj. 17. 10:30