Hogy számoljam ki az időt, az Áramerősséget és az Elektromos ellenállást fizikában, ha mindegyikhez hiányzik egy adat?

Tanárnő feladott házinak egy táblázatos feladatot. Az elektromos töltésből (Q), Elektromos munkából (W), Elektromos teljesítményből (P) és a Feszültségből (U) ki kell számolni az időt (t), az Áramerősséget (I) és az Elektromos ellenállást (R). De akármelyiket próbálom kiszámolni egy adat mindig hiányzik. Mit tudok tenni ezesetben? Köszönet mmindekinek aki segít.

2014. máj. 14. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát lehet már nem aktuális, de így kell: t=W/P, I=Q/t, R=U/I. Légyszi pontozz fel!
2014. jún. 10. 17:19