2014. máj. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A tgx-et felírhatod úgy, hogy: sinx/cosx


én is csak idáig jutottam, bocsi...:D

2014. máj. 12. 10:17
 2/3 A kérdező kommentje:
Mind1 Köszi :D
2014. máj. 12. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

2*sinx/cosx=cosx /*cosx

2*sinx=cos^2x

2*sinx=1-sin^2x

sin^2x+2*sinx-1=0

sinx=a

a^2+2a-1

innen másodfokú

2014. máj. 12. 10:39