Az ilyen feladatot, hogyan kell megcsinálni? |x-2|=7

Segítsetek légy szíves,sokat segítene.

2014. máj. 5. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

x-2=7 vagy x-2=-7


x1=9

x2=-5

2014. máj. 5. 13:42
 2/2 anonim ***** válasza:

x-2=7 vagy x–2=–7

x=9 x=-5

2014. máj. 5. 13:44