2014. márc. 29. 21:45
1/2 anonim válasza:
Hát azt csak a Jóisten tudja! (meg azt, hogy miért került a vallás témába)
M+L= 65
4M+2L= 148
----------------
L=65-M
4M+2(65-M)= 148
2M= 18
M= 9 (malac)
56 L (liba) ellenőrizd, jó éjszakát,,menj aludni.
2/2 anonim válasza:
Csernobil környékén több helyes megoldás is létezik.