2014. márc. 23. 17:02
2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de elmondod,hogy miért ennyi?Hogy jött ki?
2014. márc. 23. 17:19
3/4 anonim válasza:
egyik befog 3x a másik 4x
3x+4x=35
7x=35
x=5
egyik befogo 3*5=15 a másik 4*5=20
átfogó: ptagorasz
15²+20²=c²
c=25
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. márc. 23. 19:23