a=4,5 b=3 szög= 602014. febr. 11. 19:52
1/6 anonim válasza:
sin60=m/3
magasság =3*sin60= 3*gyök(3)/2
2/6 A kérdező kommentje:
számokkal, mert így még nem értem
2014. febr. 11. 19:58
3/6 anonim válasza:
Na ha nem találsz számokat az első válaszban, akkor ne is itt keressük a fő problémát...
4/6 anonim válasza:
sin60=gyök3/2 megközelítőleg=0.866
0,866*3=2,598
5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nekem területet kell kiszámolnom, most már így ki is tudom, de ha nincs számológépem ...
2014. febr. 11. 20:29
6/6 A kérdező kommentje:
Köszi(köszönöm) a segítséget. :)
2014. febr. 11. 20:46