Hogy kell kiszámolni a paralelogramma magasságát?

a=4,5 b=3 szög= 60
2014. febr. 11. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

sin60=m/3

magasság =3*sin60= 3*gyök(3)/2

2014. febr. 11. 19:55
 2/6 A kérdező kommentje:
számokkal, mert így még nem értem
2014. febr. 11. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ha nem találsz számokat az első válaszban, akkor ne is itt keressük a fő problémát...
2014. febr. 11. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:

sin60=gyök3/2 megközelítőleg=0.866

0,866*3=2,598

2014. febr. 11. 20:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nekem területet kell kiszámolnom, most már így ki is tudom, de ha nincs számológépem ...
2014. febr. 11. 20:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi(köszönöm) a segítséget. :)
2014. febr. 11. 20:46