2014. febr. 9. 16:15
1/2 anonim válasza:
lg(2x-1)(2x-3)=lg8
(2x-1)(2x-3)=8
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :) Én is így gondoltam! Örülök!
2014. febr. 9. 16:31