10^x-ken-0,1^x= 8/3
A másik:
6^x-4*6^x/2-ken+3=0
2014. febr. 9. 15:17
1/2 anonim válasza:
Érthetően! Le a kalappal, aki ebből kisilabizálja a feladatot...
Ha más nem, rajzold le painttel és töltsd fel a képet!
2/2 anonim válasza:
10^x=a
a-1/a=8/3
a-ra old meg majd visszahelyettesíteni x-re.
A másiknál nem tudni mit mivel kell szorozni
irjál zárójeleket.