[link]

2014. febr. 8. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

osztanik kell pl:2^2x-nel

6-13*3^x/2^x+6*3^2x/2^2x=0

3^x/2^x=a

3^2x/2^2x=a^2

egyenlet

6-13a+6a^2=0

ezt kell megoldani

2014. febr. 8. 20:03
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 8. 20:41