Logaritmus! Log8 f = -2/3 ---> 8 a -3/2 diken? log3/7 h = -1/2 3/7 a - 1/2tediken = h logf 25= -3/2 f a -3/2 tediken = 25-tel

segitségetek kérem. előre is köszönöma többit értettem csak ezeket nem remélem érthető ahogy leirtam az alap a log mellett található utána az érték és az = jel után a kitevő

2014. jan. 30. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

log(8)f=-2/3

definiciót kell alkalmazni

8^-2/3=f

1/8^2/3=f

1/köbgyök64=f

2014. jan. 30. 19:42