Valaki tudna segíteni ?? Nagyon kifogott rajtam a feladat :( Előre köszönöm :)2014. jan. 23. 16:32
1/1 Tom Benko válasza:
mr\omega^2=QBv\sin\alpha
Ha nincs külon jelezve, akkor \alpha=\frac{\pi}{2}
\omega=\frac{2\pi}{T}