Hogy kezdjem el, ha a log egyenletrenszerben log szám is van, amit nem lehet behelyettesíteni?


Nem tudom, hogy mi történik ott azzal a számmal, hogy lehet elkezdeni?


[link]


2014. jan. 20. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
18%

Mi egyenlő kettővel? Azt beírhatnád helyette!

lg ...?? (100)

2014. jan. 20. 16:05
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

xy = 100

y/x = 25 --> y = 25x


25x^2 = 100


x^2 = 4


x1 = -2

x2 = 2


y1 = ...

y2 = ...


Ell.: ...

2014. jan. 20. 16:09