Nem tizedes vesszővel van írva.Hogyan számolom vissza normális tört alakba?2014. jan. 15. 14:55
1/1 anonim válasza:
1 egész 9/9-ed
5 egész 5*9/9 = 45/9
(45+5)/9 = 50/9