2014. jan. 13. 15:30
2/3 anonim válasza:
Álló helyzetből indulva.
Δv = 15 m/s
s = a/2 * t² = Δv/t /2 * t² = Δv*t/2 --> 2s = Δv*t --> t = 2s/Δv = 13,33 s
a = Δv/t = 1,125 m/s²
F = a*m = 1417,5 N
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2014. jan. 13. 16:23