2013. dec. 18. 17:33
1/2 anonim válasza:
a = F/(m1+m2) = 2 m/s² Ekkora a gyorsulása mindkét testnek.
a = Ff/m2 --> Ff = a·m2 = 6 N Akkora erő feszíti a fonalat, ami gyorsítja az m2-t.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 18. 19:13