2013. dec. 17. 17:33
1/4 anonim válasza:
A kocsi súlya tömege m, így súlya 9,81*m, a súrlódás erő ezáltal 0,6*F=0,6*9,81*m. Ez az erő hat m tömegre, a=F/m:
a=0,6*9,81*m/m=0,6*9,81=5,886 m/s2
3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 18. 12:47
4/4 anonim válasza:
Ha fékez, akkor lassulás van. nem mínusz előjelű a gyorsulás?