a=v/t-ből a t,hogy kell kiszámolni?
2013. dec. 15. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre köszi! :)
2013. dec. 15. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:

a=v/t /*t

a*t=v / osztani a-val

t=v/a

2013. dec. 15. 17:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 15. 21:19