a=v/t-ből a t,hogy kell kiszámolni?2013. dec. 15. 16:51
1/3 A kérdező kommentje:
Előre köszi! :)
2013. dec. 15. 16:51
2/3 anonim válasza:
a=v/t /*t
a*t=v / osztani a-val
t=v/a
3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 15. 21:19