2013. dec. 14. 16:26
1/3 anonim válasza:
F = m * a
a = 6.5 + 9.81 [m/s^2]
m = 79,6 [kg]
[N (newton)] = [kg * m / s^2]
2/3 anonim válasza:
Bocsi, ez a felfelé volt. :S
Lefele:
F = m * a
a = - 6.5 + 9.81 [m/s^2]
m = 79,6 [kg]
[N (newton)] = [kg * m / s^2]
3/3 A kérdező kommentje:
semmi baj, köszönöm szépen :)
2013. dec. 14. 17:01