Hogyan kell megoldani ezeket a matek feladatokat? 10. oszt.


Oldjuk meg az R x R halmazon a következő egyenletrendszereket:


[link]


2013. dec. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

1+x+x^2=3+3y+3y^2

x=6-y

1+(6-y)+(6-y)^2=3+3y+3y^2

ezt kell megoldani

a többit hasonlóan.

2013. dec. 10. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

2013. dec. 10. 21:22
 3/3 A kérdező kommentje:
A többiben is kellene némi segítség
2013. dec. 10. 21:23