Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Logaritmusos egyenlőtlenség,...

Logaritmusos egyenlőtlenség, help?

Figyelt kérdés

lg_x^2-3 (729)>3


Az a logaritmus tizesalapúés még x^2-3alapú is azért akadtam el itt mit kell csinálni és hogy kikötni?

Előre is kössz.:D



2013. dec. 4. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy van a logaritmusnak két alapja?

ezt nem teljesen értem, bocsi.

2013. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

2013. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

A megoldásod nem jó. Írta a kérdező, hogy a logaritmus tízes alapú ÉS még x^2-3 alapú IS.

2013. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Marhaságot beszéltek. A logaritmusnak csak 1 alapja van, vagy 2 db logaritmus van a feladatban.

A kérdezőnek halvány fogalma sincs a feladatról, A #3-as válaszolónak szintén, ha ilyet ír.

2013. dec. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A harmas vagyok es az elso is. Szerintem meg te vagy az ostoba, mert nem tudsz ertelmezni egy egyszeru mondatot. Szomoruva teszed az interneteket... :((
2013. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted mi értelme van annak, hogy egy logaritmusnak két alapja van? Nagyon érted már!

A kérdező rosszat írt, én jóra próbáltam értelmezni. Megoldottam a feladatot, neked pedig lövésed sincs a megoldásom menetéről, és most adod a nagy arcot, hibát keresve a megoldásomban. Divatos szóval: szánalmas vagy.


Én nem vagyok ostoba, ahogy írod. Egy ostoba ember nem tud megoldani egy ilyen feladatot. Csak kötekedni tud, mint te.


Még egyszer: hogyan lehetne a logaritmusnak egyszerre két alapja?

2013. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz a feledatmegoldást...tényleg nem ugy van hogy két alapja van...a könyvbe volt elnyomtatva..bocs..
2013. dec. 8. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

A legostobább ember is meg tudja oldani :)

[link] Csak használni kell tudni az interneteket. Számomra az a szánalmas, hogy beszűkülten tekintesz mindenre... Ja és az is, hogy hosszadalmasan próbálsz megoldani egy egyszerű feladatot és ezután büszke is vagy magadra és nagy az arcod :)

Puszillak,

Mari

2013. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!