[link]
2013. dec. 1. 04:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Haja téglalap magassága x, a zalapja ugye 10-10/18x, a területe t=10x-10/18x^2, eztet megderivájjuk, dt/dx=10-20/18x, emmeg akkó zérus, ha x=9, a másik ódal meg akkó pont 5.
2013. dec. 1. 05:48