Ez hogy van? (Német hf. )

Figyelt kérdés

Tavaly németből 4-es voltam, most 3-as.(új tanár lett és szigorúbb, és nem nagyon értem) 6.-os vagyok. És most mérges ránk, ezért olyan házit adott hogy lefogja osztályozni.(és ha jól fordítjuk le akkor 5-ös, ha vannak benne hibák (ragozás, többes szàm stb.) akkor 1es. Még akkor is ha 3as vagy 4-es lenne. Ezt nem nagyon tudom lefordítani csak hibásan. (Nem baj ha van benne 3-4 hiba) :Ma szűk fekete farmer van az osztályfőnökön és ehez kockás inget vett fel. A meleg pulóverében kinn sem fázik. A meleg pulóveréhez kötött sálat és sapkát viselt. A testvérem nem divatosan öltözködik. Fekete farmerban van mindig és szürke pulóverrel viseli.

Köszönöm a segítségeket!!! :-)



2013. nov. 27. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy nincs vmi jó fordító??? Nem google fordító meg ilyen rosszakra gondoltam.... :-)
2013. nov. 27. 15:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd le a fordításodat és segítünk kijavítani és elmagyarázzuk, ha esetleg valamit nem értenél, hogy miért úgy kell ragozni valamit ahogy :)
2013. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lefordítottam. :-D Majd nem sokár leírom ide. :-)
2013. nov. 27. 16:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok hiba van benne szerintem.. :/ főleg a nyevtani részben.: Meine Klassenlehrerin heute ist eng (und) schwarze die Jeans und dazu zieht kariert Hemd an. Der warme Pullover friert draussen nicht. Zu warme Pullover gestrickt ein Schaal ind Mütze anziehen. Meine Bruder kleidet nicht modische. In schwarze Jeans ist egal und tragt grau mit Pulli.


Ha 1 német ember olvasnà akkor hülyének nézne :DD Köszönöm a segítséget!! :-)

2013. nov. 27. 16:52
 5/6 A kérdező kommentje:
*und
2013. nov. 27. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ofő


(Klassenleiterin)

2019. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!