#egyenlet #megcsinálható
2013. nov. 26. 16:37
1/1 anonim válasza:
Saját magad is tudsz ilyet csinálni, csak arra kell törekedni, hogy létezzen a megoldás és az egyértelmű legyen: 8x-(5-4x)=6-(4x+9) vagy 4(x-70x)=5(3x+67).
Ellenőrizd a végeredményeket a végén! Sz. Gy.