Tudxtok segíteni? Egyenleteket szeretnék gyakorolni és kéne pár egyenlet ami megcsinálható pl:5 (3y+4) =-4 (6-4y)


#egyenlet #megcsinálható
2013. nov. 26. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Saját magad is tudsz ilyet csinálni, csak arra kell törekedni, hogy létezzen a megoldás és az egyértelmű legyen: 8x-(5-4x)=6-(4x+9) vagy 4(x-70x)=5(3x+67).

Ellenőrizd a végeredményeket a végén! Sz. Gy.

2013. nov. 26. 17:52