T=(a+c):2 szorozva m (magasság)
Adatok:
a=?
c=3cm
m=4,5 cm
T=500 négyzet mm
2013. nov. 23. 08:38
1/1 anonim válasza:
Ugyanezt csináld visszafelé.
(a+c)=2*500/4,5=222,22
a=222,22-3=219,22