2013. nov. 18. 19:25
1/2 anonim válasza:
muskátli ára x petunia y
12x+25y=9840 igy marad 160 Ft-ja
21x+14y=10080 +80Ft kell
sima kétismeretlenes egyenlet Megoldás rád vár.
2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!:)
2013. nov. 18. 21:25