2013. nov. 18. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

muskátli ára x petunia y

12x+25y=9840 igy marad 160 Ft-ja

21x+14y=10080 +80Ft kell


sima kétismeretlenes egyenlet Megoldás rád vár.

2013. nov. 18. 20:49
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!:)
2013. nov. 18. 21:25