Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitenétek németül 15-20...

Segitenétek németül 15-20 mondatot irni arról hogy hogyan irok házit pl mikor hogyan stb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Tessék:

Általában lusta vagyok és nem szeretek német házit írni. Ennek az egyik oka, hogy nem is tudok németül, a másik pedig, hogy semmilyen módja nem érdekel az önfejlesztésnek. Ezért az időpont amikor német házikat írok nem létezik, a hely ahol írom pedig szintén egy null elemű halmaz. Lehet, hogy ez most rosszul hangzik, de egyáltalán be se szoktam adni a házikat, hiszen el se készítem őket, így a tanár egyessel szokott jutalmazni. Lassan viszont a bukás szélére kerülök, ami nem egy olyan elfogadható helyzet és éppen ezért most össze fogom szedni magam és meg fogok íratni egy német házit. A kérdés az, hogy ki lesz aki megírja? A német tanárt mégsem kérhetem meg, ő kérte, hogy írjak házit. Az osztálytársak nem fognak semmit sem írni, kinéznek, mert lusta és semmirekellő vagyok. Az idegenekhez úgy általában nem merek odamenni, nem csak azért mert lusta és semmirekellő vagyok, de még ronda is és a szám is büdös. Ezért választom az internetet. Itt semelyik sem derül ki, kivéve a rossz helyesírásomat. A gyakorikerdesek.hu egy jó oldalnak tűnik, bepróbálkozom itt és már is lett egy német házi feladatom. Már csak le kell fordítanom.

2013. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most az kell, hogy valaki írja meg helyetted, vagy van kérdésed azzal kapcsolatban, hogy ezt vagy azt a szót hogy kell írni, illetve nyelvtannal van valami gond? Milyen szinten vagy? Mert ha tanulod pár hónapja és egy felsőfokú nyelv tudással rendelkező ír neked ilyen mondatokat, akkor tuti, hogy nem hiszi el a tanár, hogy te írtad.
2013. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarul sem tudod leírni?
2013. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogyan írok házit-

Kinyitom a füzetem és megnézem, mi a feladat.

Előveszem a tollam és elkezdek írni. Néha azért megnézem a szótárat is, ha nem vagyok biztos valamiben.

2013. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de németül kéne elöre is köszönöm
2013. nov. 11. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt ha 15-ször leírod, akkor 100%, hogy felfigyel rád a tanár:

Ich habe keine Ahnung.

2013. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normalerweise bin ich faul und mag es nicht, in Deutsch Hausaufgaben schreiben. Dies ist ein Grund , dass ich nicht in Deutsch, die andere ist, dass es keine Möglichkeit gibt nicht interessiert in Selbst-Verbesserung . Daher wird das Datum beim Schreiben ihrer deutschen Heimat nicht gibt , einen Ort, wo das Schreiben ist auch ein Null - Element festgelegt. Vielleicht ist es schlecht klingt , aber es hat nicht verwendet werden, um in ihrem Haus sein , denn ich kann nicht machen , so der Lehrer benutzt, um eine Sängerin zu belohnen. Langsam , aber war am Rande des Zusammenbruchs, ist das keine akzeptable Situation , und deshalb werde ich mich zusammen bin und jetzt werde ich zu schreiben, einen deutschen Hausaufgaben. Die Frage ist, wer er zu schreiben? Der deutsche Lehrer Sie bitte nicht , fragte er mich , um Hausaufgaben zu schreiben. Die Klassenkameraden sind nicht irgendwelche Änderungen vorzunehmen , halten Sie Ausschau , weil ich faul und zu nichts gut bin . Die Fremden , sie in der Regel nicht wagen , dorthin zu gehen , nicht nur, weil ich faul und zu nichts gut bin , aber die Zahlen sind hässlich und stinkend. Daher wählen Sie das Internet . Auch ist keine hier , außer für meine schlechte Rechtschreibung . Die Site scheint eine gute Seite zu sein, und wurde auch in einer deutschen Hausaufgaben. Haben Sie gerade benötigen , um das Internet zu übersetzen .
2013. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahelyet hogy it hülyéskedc bármi mást is csinálhatál volna és különben a beteg testvéremnek kell
2013. nov. 11. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha beteg, akkor úgysem kell házit írnia, ezt megírhatja németül is!
2013. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"tegnap 20:10" :))))))
2013. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!