Hogy kell egyenletet rendezni?


Ró = P*M/R*T


M = ?



hogy?


2013. nov. 10. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mintha a többi ismert lenne.


Gondolom így gondoltad:


Ró=P*M/(R*T) /*(R*T)

Ró*R*T=P*M /:P

Ró*R*T/P=M.

2013. nov. 11. 00:02