Ró = P*M/R*T
M = ?
hogy?
2013. nov. 10. 23:18
1/1 anonim válasza:
Ugyanúgy, mintha a többi ismert lenne.
Gondolom így gondoltad:
Ró=P*M/(R*T) /*(R*T)
Ró*R*T=P*M /:P
Ró*R*T/P=M.