Ezt a képletet hogy írjam be a GeoGebrába?


[link]

Nagyon fontos lenne



2013. nov. 10. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jelezne vírust, akkor látnám.
2013. nov. 10. 15:58
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] itt van egy másik linkről. azt nem tudom, hogy az 5-ös számot hogy kéne a számlálóba rakni:S
2013. nov. 10. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
f(x)=3-\frac{5\;\sqrt {x^2+1,5}}{3x-6}
2013. nov. 10. 16:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Bemásoltam de azt írja hogy érvénytelen.:(
2013. nov. 10. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy

f(x)=3-\frac{\sqrt[5]{x^2+1,5}}{3x-6}

2013. nov. 10. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 16:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el... nem értem mi a gond vele
2013. nov. 10. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:

GeoGebra parancssorba így kell:

[link]

2013. nov. 10. 16:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszi mindenkinek! Ment a zöld kéz;)
2013. nov. 10. 16:25