Órán csináltuk, de csak felrajzoltuk és azt mondta a tanár hogy fejezük be . De ma óran meg se néztük amiben reménykedtem.
Nem igazán értem ezt a feladatot ezért vki magyarázatal segitene meg csinálni? :)
Elöre is köszönöm. :)
2013. nov. 5. 16:41
1/1 anonim válasza:
Ezeket tudjuk:
r=14cm, R=14+4=18cm
Körgyűrű területe: T(körgyűrű)=T(kör(R))-T(kör(r))
Innen már menni fog?