(xnégyzeten-6a)(xnégyzeten+6a)=2013. okt. 24. 15:37
1/7 anonim válasza:
(3a+5b)(3a-5b)=9a^2-15ab+15ab-25b^2=9a^2-25b^2
(x^2-6a)(x^2+6a)=x^4+6ax^2-6ax^-36a^2=x^4-36a^2
Remélem, hogy jók :)
2/7 anonim válasza:
Ez egy egyszerű azonosság (a-b)*(a+b)='a'a négyzeten-'b'a négyzeten.
:)
3/7 anonim válasza:
a második vagyok de elcsesztem szerintem az első a jó!Bocsi:D
4/7 anonim válasza:
1-es vagyok: Amit a 2. hozzászóló írt, az alapján jön ki az a megoldás, amit írtam :)
5/7 anonim válasza:
nem is értettem mi a probléma, mindketten jót mondtatok..
7/7 anonim válasza:
1-es, 3-as vagyok: Én tudom, hogy jó az enyém, a 2. válaszoló azonossága alapján kell megoldani az egyenletet! Ez csak kiegészítésként írtam a 2-es után!!!