SOS!! fontos segítsetek de ne hülyeséget írjatok2013. okt. 21. 17:03
1/2 A kérdező kommentje:
sürgős
2013. okt. 21. 17:08
2/2 anonim válasza:
360/(180-165)=360/15=24
24 oldalú a sokszög