Berni5 kérdése:

Egy szabályos sok szög belső szöge 165° hány oldalú a sok szög?

SOS!! fontos segítsetek de ne hülyeséget írjatok

2013. okt. 21. 17:03
 1/2 A kérdező kommentje:
sürgős
2013. okt. 21. 17:08
 2/2 anonim ***** válasza:

360/(180-165)=360/15=24

24 oldalú a sokszög

2013. okt. 21. 20:31