Szóval ezek kellenének:
(a+b)^2=?
(a-b)^2=?
(a+b)(a-b)=?
(a-b)(a+b)=?
2013. okt. 20. 19:44
1/3 anonim válasza:
(a+b)^2= a^2+2ab+b^2
(a-b)^2= a^2-2ab+b^2
(a+b)(a-b)=a^2-b^2
(a-b)(a+b)=a^2-b^2
2/3 anonim válasza:
Ezeket az izéket nevezetes azonosságoknak hívják. Amennyi idő alatt begépelted, akár kinyithattad volna a függvénytáblázatodat és megkereshetted volna benne.
3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
Második, nincs függvénytáblázatom :D
2013. okt. 20. 21:18