2013. okt. 17. 18:29
1/2 anonim válasza:
x=gondolt szám
x*(2/3)-3=19 /+3
x*(2/3)=22 /*3
x*2=66 /2
x=33
2/2 anonim válasza:
Legyen a szám X.
X = ?
Ha:
x * 2/3 = 19 + 3
x * 2/3 = 22
x = 33
...
Ellenőrzés:
2/3 * 33 = 22 = 19 + 3