2013. okt. 17. 17:33
3/5 A kérdező kommentje:
koszi aki eddig segitett :) de egyenlettel ia letudnatok irni ? azt nagyon megkoszonnem :)
2013. okt. 17. 18:13
4/5 anonim válasza:
x=gondolt szám
x*(2/3)-3=19 /+3
x*(2/3)=22 /*3
x*2=66 /2
x=33
5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ! nagyon sokat segitettel :)
2013. okt. 17. 18:32