Mennyi egy-harmad a mínusz másodikon?


2013. okt. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
(1/3)^(-2) = (3^2) = 9
2013. okt. 6. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
(1/(1/3))^2, ami 3^2, ami 9.
2013. okt. 6. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

(1/3)^(-2) = 1/(1/3)^2 = 3^2 =9

(az x^(-y)=1/(x^y) azonosságot kell csk alkalmazni

2013. okt. 6. 14:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 6. 14:58