Lemaradtam matekból >.<.
Pl van egy szám:
..
0,46 (tehát a 46 ismétlődik)
akkor ezt hogy kell csinálni? :(
2013. okt. 3. 18:08
1/1 anonim válasza:
x=0,46464646...
100*x=46,464646...
-x=-0,46464646...
--------------
99x=46
x=46/99
-KA-